AZDAVAY İLÇEMİZİ TAN..


Haber bülteni üyeliğiZiyaret Bilgileri

[ Sal, 23 Nis 2019 ]
Toplam 95 ziyaret
36 benzersiz ziyaretçi

Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı 4. Olağan Kongresi 11 şubat 2012 cumartesi Burhan Felek Spor salonunda çok geniş bir katılımla gerçekleştirildi.Genel Merkez Kongresi havasında geçen kongreye katılım oldukça yüksekti. Kastamonu'nun tüm ilçelerinin Ak Parti İlçe başkanları ,bazı Kastamonu ilçe belediye başkanları, çok sayıda Kastamonu'lu Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve Yönetim kurulu üyeleride katıldı.

Kongrede sırasıyla Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış , Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ,Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer konuşma yaptı .


AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın telgrafı da okundu. Telgrafında, kongrenin başarılı geçmesi temennisinde bulundu .


Kongreye, Ak Parti İstanbul Milletvekillerinin yanısıra, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Kastamonu'lu hemsehrimiz Kemal Akar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara da katıldı.

Hemşehrimiz Kastamonu'lu Sinan Aktaş tek liste olarak girdiği genel kurulda yeniden Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı seçildi.


Bu sayfaya henüz yorum yazılmadı.

Editör Bilgileri

Toplum Sağlığı Görevlisi

TOPLUM SAĞLIĞI GÖREVLİSİ


Editöre Ulaşın

Oylama

AZDAVAYIMIZI NASIL GELİŞTİREBİLİRİZ

MADENCİLİĞİ TEŞVİK ETTİREREK

TURİZM TANITIMI YAPARAK

FAKÜLTE KURDURARAK

GURBETTEKİLERE AZDAVAYDA İŞ İMKANI SAĞLAYARAK

KÜÇÜK HESAPLAR YAPMADAN SİYASETEN AZDAVAYAMIZA SAHİP ÇIKARAK

En Son Eklenenler

blizzard-entertainment
diablo3
ubisoft
kristof-kolomb
honore-de-balzac
mardin_katliami
tamiller

Uzerine.com Copyright © 2005 Uzerine.com
uzerine.com Ana Sayfa | Gizlilik Sözleşmesi | Üye Girişi