AZDAVAY İLÇEMİZİ TAN..


Haber bülteni üyeliğiZiyaret Bilgileri

[ Sal, 23 Nis 2019 ]
Toplam 77 ziyaret
36 benzersiz ziyaretçi

MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ, ULUS-PINARBAŞI-AZDAVAY-AĞLI YOLU'NUN 16 MARTTA İHALE EDİLECEĞİNİ AÇIKLADI

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus-Pınarbaşı-Azdavay-Ağlı Yolunun yapılmayan 30 kilometrelik bölümünün ihalesinin 16 mart tarihinde Karayolları Genel Müdürlüğünce gerçekleştirileceğini açıkladı.

Ulus-Pınarbaşı-Azdavay-Ağlı yolunun toplam uzunluğunun 106 km. olduğunu belirten Milletvekili Tunç, 3-A standardında bulunan bu yolun 41 km.sinin Bartın ili sınırlarında yer aldığını, 2011 yılı içerisinde Ulus ilçe merkezinden geçen bölümünde önemli çalışmalar gerçekleştirildiğini, Ulus ilçe merkezi girişindeki köprü ile İlçe Merkezinin çıkışındaki viyadük çalışmalarının tamamlandığını, Ulus-Ağaköy arasında Hocaköy'deki tehlikeli virajın ortadan kaldırılması için gerekli çalışmalara başlandığını, Ağaköy-Pınarbaşı-Azdavay-Ağlı istikametinde yapılmayan 30 km.lik bölümün ihalesinin de 16 Mart tarihinde Karayolları Genel Müdürlüğünce gerçekleştirileceğini söyledi.

Milletvekili Tunç, Yatırm programına alınan Kozcağız-Kumluca-Abdipaşa yolunun ihale hazırlıklarının da devam ettiğini, yakın bir zamanda bu yolun ihalesini de gerçekleştireceklerini belirterek, Çakraz-Kurucaşile yolunun ihale sürecinin tamamlandığını, mevsim şartlarının düzelmesiyle birlikte inşaat çalışmalarına başlanacağını söyledi.

Bartın-Arıt-Aydınlar Karayolu çalışmalarının da 2012 yılı içerisinde devam edeceğini belirten Milletvekili Tunç, Kozcağız-Perşembe yolunun tamamlanmayan Ellibaş-Kozcağız arasının bu yıl içerisinde tamamlanacağını, Kozcağız-Hasankadı-Yenice yolunun proje çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.


Bu sayfaya henüz yorum yazılmadı.

Editör Bilgileri

Toplum Sağlığı Görevlisi

TOPLUM SAĞLIĞI GÖREVLİSİ


Editöre Ulaşın

Oylama

AZDAVAYIMIZI NASIL GELİŞTİREBİLİRİZ

MADENCİLİĞİ TEŞVİK ETTİREREK

TURİZM TANITIMI YAPARAK

FAKÜLTE KURDURARAK

GURBETTEKİLERE AZDAVAYDA İŞ İMKANI SAĞLAYARAK

KÜÇÜK HESAPLAR YAPMADAN SİYASETEN AZDAVAYAMIZA SAHİP ÇIKARAK

En Son Eklenenler

blizzard-entertainment
diablo3
ubisoft
kristof-kolomb
honore-de-balzac
mardin_katliami
tamiller

Uzerine.com Copyright © 2005 Uzerine.com
uzerine.com Ana Sayfa | Gizlilik Sözleşmesi | Üye Girişi